mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Wuppertal – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Wuppertal – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WUPPERTAL

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WUPPERTAL – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WUPPERTAL 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)