mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Białystok – całodobowa naprawa i wymiana kół

Białystok jest jednym z największych polskich miast. Mamy tu do czynienia z siedzibą województwa podlaskiego. Na terenie tej miejscowości działalność prowadzą firmy i instytucje reprezentujące różne branże. Jest to też ważny węzeł komunikacyjny i miejsce zamieszkania wielu ludzi. To dlatego na lokalnych drogach widoczny jest spory ruch sprawiający, że rośnie też popyt na usługi o charakterze motoryzacyjnym.

Oferta naszej firmy uwzględnia profesjonalne działania z zakresu mobilnego serwisu ogumienia. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych na terenie Białegostoku oraz okolic.

Mobilna wulkanizacja Białystok – profesjonalna, całodobowa obsługa każdego klienta (24/7)

Zatrudniamy pracowników posiadających sporą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie. Kwalifikacje te stale rosną, dzięki uczestnictwu w regularnych szkoleniach. To sprawia, że skutecznie i sprawnie radzimy sobie ze zwykłymi, jak również trudniejszymi zleceniami. Dojeżdżamy w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

Działamy w trybie 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że można nas wzywać podczas weekendów, dni wolnych od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Jesteśmy bowiem świadomi tego, że nagłe awarie nie wybierają sobie dnia ani godziny. Dzięki naszej pomocy każdy klient może zaoszczędzić sporo nerwów i czasu. Nie trzeba bowiem demontować koła i dostarczać go do wulkanizacji stacjonarnej. Po skutecznej naprawie pojazd jest od razu gotowy do dalszej jazdy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BIAŁYSTOK 24H – poważne podejście do zleceń

W czasie realizacji zleceń korzystamy z nowoczesnego wyposażenia. Dysponujemy sprzętem przystosowanym do usług mobilnych z zakresu wyważania, klejenia, montażu i demontażu opon. Posiadamy też sprężarki i inne urządzenia oraz własne zasilanie. Pracujemy więc również w miejscach pozbawionych dostępu do prądu.

Bogata oferta usługowa na terenie Białegostoku – wysoka skuteczność działania

Klienci naszej firmy mogą liczyć na dostęp do szerokiej oferty usługowej związanej z wulkanizacją. Nasz mobilny serwis wykonuje między innymi poniższe zadania:

 

  • klejenie oraz inne naprawy opon,
  • pomoc w przypadku uszkodzonych felg aluminiowych oraz stalowych,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół z felgami,
  • skuteczna wymiana opon na jednym zestawie felg,
  • sprawdzanie ciśnienia w kołach i jego uzupełnianie,
  • profesjonalne wyważanie na trasie lub u klienta.
4.9/5 - (15 votes)