mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gorzów Wielkopolski – mobilny serwis opon

Gorzów Wielkopolski to stolica województwa lubuskiego i jedno z ważniejszych miast w tym regionie. Na jego terenie działalność prowadzi sporo firm i instytucji oraz mieszka wielu ludzi. W pobliżu przebiega też droga ekspresowa S3 oraz inne istotne trasy. Jest to więc ważny węzeł komunikacyjny. Duży ruch na lokalnych drogach przekłada się na spory popyt na różne usługi motoryzacyjne.

Oferta naszej firmy jest związana z mobilnym serwisem ogumienia w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Gorzów Wielkopolski – istotne zalety naszej firmy

Kluczowym atutem naszej firmy jest fakt zatrudniania wysoko wykwalifikowanych fachowców. Korzystamy ze wsparcia specjalistów posiadających rozległą wiedzę, doskonałe umiejętności praktyczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Są to cechy i atuty, które regularnie rozwijamy w ramach specjalistycznych szkoleń. Członkowie naszego personelu są w stanie realizować standardowe i bardziej skomplikowane zlecenia zarówno u klientów, jak i na trasie.

Ponadto jesteśmy serwisem, który realizuje zlecenia całodobowo. Oznacza to, że pomagamy niezależnie od pory dnia lub nocy. Zgłoszenia przyjmujemy też w weekendy oraz inne dni świąteczne i wolne od pracy. Dzięki naszej pomocy można zaoszczędzić sporo nerwów, ponieważ nie trzeba dokonywać naprawy samodzielnie ani dostarczać uszkodzonego koła do serwisu stacjonarnego. Po naszej naprawie, można ruszyć w dalszą trasę.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GORZÓW WIELKOPOLSKI 24H

Posiadamy też nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy sprzętem, który jest przystosowany do mobilnych usług obejmujących montaż i wyważanie ogumienia, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami z własnym zasilaniem. To pozwala na realizację usług z dala od standardowych źródeł elektryczności.

Bogata oferta usługowa na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego

Kolejna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do sporej oferty usługowej. Obejmuje ona kompleksowe wsparcie związane z ogumieniem. Między innymi wykonujemy poniższe zlecenia:

  • sprawdzanie poziomu ciśnienia i pompowanie kół,
  • skuteczne wyważanie,
  • efektywna naprawa opon u klienta lub w terenie,
  • wymiana kół lub opon przed sezonem oraz w trybie awaryjnym.

Ze wspomnianego zakresu usług mogą korzystać osoby prywatne, przedsiębiorcy oraz inne podmioty korzystające z różnych typów pojazdów. Naszą mobilną wulkanizację zapewniamy w przypadku aut osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów specjalnych.

5/5 - (4 votes)