mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Katowice – wymiana opon na drodze

Katowice to stolica województwa śląskiego i jedno z większych polskich miast kojarzących się przede wszystkim z przemysłem. Oprócz kopalń i firm przemysłowych, na obszarze Katowic można znaleźć wiele firm usługowych oraz różnych instytucji. Nie należy też zapominać o sporych osiedlach mieszkalnych. Przez Katowice przebiega również wiele istotnych dróg, więc nikogo nie powinien dziwić spory ruch odnotowywany każdego dnia w tym mieście. Duża liczba aut to z kolei duży popyt na usługi motoryzacyjne. Nasza firma oferuje wsparcie w regionie Katowic w zakresie mobilnego serwisu ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Katowice – mocne strony naszej firmy


Podstawową zaletą naszego przedsiębiorstwa są oczywiście zatrudnieni pracownicy. Korzystamy z pracy specjalistów, którzy posiadają dużą wiedzę, rozległe kwalifikacje oraz umiejętności praktyczne poparte sporym doświadczeniem. Stale rozwijamy te cechy poprzez regularne szkolenia. To przekłada się na efektywną realizację standardowych, jak również bardziej skomplikowanych zadań bezpośrednio na trasie lub u klienta.

Kolejnym ważnym atutem naszej oferty jest realizacja usług w trybie 24/7. Oznacza to, że oferujemy wsparcie zarówno w czasie weekendów i dni wolnych od pracy, a także w dni robocze w późnych godzinach nocnych. Nasze usługi oznaczają, że klienci nie muszą tracić czasu i nerwów na samodzielną naprawę lub poszukiwanie stacjonarnych serwisów i dostarczanie do nich ogumienia. Trzeba tylko zaczekać na nasz personel, który wykona wszystkie zadania skutecznie. Innymi słowy, można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KATOWICE 24H

Dobrze też pamiętać o naszym sprzęcie. Posiadamy specjalne mobilne wyważarki, montażownice, sprężarki oraz inne urządzenia i narzędzia potrzebne do wykonywania prac wulkanizacyjnych. Dzięki własnym źródłom zasilania, możemy realizować takie zadania nie tylko u klientów, ale również bezpośrednio na trasie, gdzie brakuje standardowych źródeł prądu.

Szeroka oferta usługowa w Katowicach i nie tylko

Bardzo ważną zaletą naszej firmy jest zapewnianie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej, która obejmuje kompleksową pomoc z zakresu ogumienia samochodowego. Obejmuje ona między innymi poniższe usługi:

  • naprawa opon na trasie lub u klienta,
  • wymiana kół z felgami oraz przekładanie opon na felgach (sezonowe oraz awaryjne),
  • pompowanie kół i kontrola ciśnienia,
  • efektywne wyważanie opon.

Nasza oferta jest więc rozległa i obejmuje różne formy wsparcia. Warto dodać, że kierujemy nasze usługi do osób prywatnych, przedsiębiorców czy też instytucji korzystających z różnych typów pojazdów. Skutecznie serwisujemy mobilnie opony w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych.

4.6/5 - (17 votes)