mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gdańsk – wymiana opon na drodze

Gdańsk to jedno z największych polskich miast portowych i jednocześnie stolica województwa pomorskiego. Liczne firmy przemysłowe oraz instytucje idą w parze ze sporym gronem osób, które zamieszkują to miasto. Nic więc dziwnego, że codziennie po ulicach Gdańska przewijają się tysiące pojazdów. To z kolei sprawia, że odnotowywany jest spory popyt na różne usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład powiązane z wulkanizacją. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu takich usług w trybie mobilnym.

Dojeżdżamy: Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Żukowo, Tczew, Pelplin, Kwidzyn, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Elbląg, Krynica Morska, Hel, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Wejherowo, Lębork, Dębki, Karwia, Kartuzy

Bogaty wybór usług dla klientów indywidualnych oraz firm

Niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest udostępnianie klientom szeroką ofertę usługową obejmującą zróżnicowane formy pomocy. Nasi pracownicy są na przykład w stanie wykonywać poniższe zadania:

  • naprawa ogumienia w miejscu awarii na trasie,
  • naprawa opon u klienta (w jego domu albo siedzibie firmy),
  • wymiana kół z felgami,
  • wymiana ogumienia na felgach w przypadku awarii,
  • sezonowa wymiana opon (z letnich na zimowe oraz z zimowych na letnie),
  • sprawdzanie ciśnienia i pompowanie opon,
  • wyważanie eliminujące drgania i poprawiające komfort podróży.

Można więc zauważyć, że posiadamy niezwykle szeroką ofertę, która obejmuje różne rodzaje wsparcia. Warto mieć na uwadze to, że współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, którzy reprezentują wiele branż. Potrafimy świetnie poradzić sobie w serwisem mobilnym ogumienia w samochodach ciężarowych, dostawczych, osobowych, terenowych, pojazdach specjalnych, itp.

Mobilna wulkanizacja Gdańsk – podstawowe atuty

W głównej mierze oferujemy całodobową realizację usług, również w okresie świątecznym i weekendowym, więc na naszą pomoc można liczyć każdego dnia i o każdej porze. Nasze usługi sprawiają, że klienci nie muszą trudzić się naprawą na własną rękę lub przewożeniem uszkodzonych opon do stacjonarnych warsztatów. Wystarczy zaczekać na naszych pracowników, którzy zrealizują usługę dbając o odpowiednią jakość i skuteczność oraz szybkie tempo pracy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GDAŃSK 24H

Bez wątpienia atutem naszej firmy jest personel. Zatrudniamy bowiem fachowców, którzy mogą się pochwalić szeroką wiedza, wysokimi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami idącymi w parze z wieloletnim doświadczeniem. Stale kładziemy nacisk na szkolenia, dzięki którym potrafimy wykonywać pracę w sposób nowoczesny, skuteczny i w trybie mobilnym.

Warto mieć na uwadze również sprzęt stosowany przez naszych pracowników. Dysponujemy pojazdami dostawczymi, w których posiadamy sprzęt do montażu, wyważania, sprężarki oraz stosowne zasilanie. To właśnie dzięki naszym bogato wyposażonym pojazdom, działamy szybko, dokładnie, zgodnie z technologią producentów pojazdów i ogumienia, a także z dbałością o zadowolenie klientów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

5/5 - (9 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się