mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Warszawa – mobilny serwis

Warszawa to miasto będące stolicą naszego kraju i jednocześnie jest ona jednym z najważniejszych i największych polskich miast. Na jej obszarze mieszka wiele osób oraz prowadzi działalność mnóstwo firm czy też instytucji. Spore grono osób oraz podmiotów korzysta z różnych rodzajów pojazdów, w których raz na jakiś czas konieczna jest wymiana albo naprawa ogumienia. Nasza firma specjalizuje się w fachowej obsłudze mobilnej klientów poszukujących wsparcia wulkanizacyjnego na obszarze Warszawy i okolic.

Szeroka oferta usług mobilnych

Bardzo ważną zaletą naszej firmy jest zapewnianie klientom dostępu do całkiem rozległej oferty obejmującej różne typy usług. Między innymi zajmujemy się zadaniami, takimi jak:

  • naprawa opon u klienta,
  • naprawa ogumienia na trasie, bezpośrednio w miejscu awarii,
  • przekładanie kół razem z felgami,
  • awaryjna oraz sezonowa wymiana ogumienia na felgach,
  • pompowanie opon i kontrola poziomu ciśnienia,
  • wyważanie kół.

Zakres naszego wsparcia jest więc bardzo szeroki i obejmuje wiele różnych form pomocy. Z oferty przygotowanej przez naszą firmę mogą korzystać osoby prywatne, a także przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Radzimy sobie świetnie z mobilnym serwisem ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Dojeżdżamy: Pruszków, Piaseczno, Legionowo, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Ząbki, Konstancin-Jeziorna, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Milanówek, Podkowa Leśna, Kobyłka, Michałowice, Raszyn, Zielonka, Izabelin, Jabłonna.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim świadczymy usługi całodobowe, również w weekendy i dni świąteczne, więc zapewniamy wsparcie niezależnie od dnia i godziny. Dzięki naszej pomocy nie trzeba martwić się samodzielną naprawą albo transportem uszkodzonego ogumienia do warsztatu stacjonarnego. Wystarczy tylko poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy wyświadczą odpowiednią usługę z dbałością o wysoki poziom jakości.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WARSZAWA 24H

Jeśli chodzi o nasze mocne strony to warto dodać, że zatrudniamy pracowników, którzy posiadają rozległa wiedzę, wysokie kwalifikacje i doskonałe umiejętności poparte sporym doświadczeniem. Regularnie inwestujemy w szkolenia, dzięki którym dopasowujemy jakość naszych usług do zmieniających się wymagań rynkowych. 

Nie bez znaczenia jest również stosowany przez nas sprzęt. Posiadamy specjalne pojazdy dostawcze, w których znajduje się odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie umożliwiające montaż, wyważanie oraz różne formy naprawy ogumienia bezpośrednio na trasie albo u klienta. Nic więc dziwnego, że dzięki takim atutom zyskaliśmy wielu klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. W sytuacji bez możliwości naprawy kierujemy klientów do: pomoc drogowa Warszawa

5/5 - (2 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się