mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szczecin – mobilny serwis

Szeroka oferta usługowa naszej firmy jest dostępna dla klientów ze Szczecina i okolic. Jest to stolica województwa zachodniopomorskiego oraz jedno z ważniejszych miast portowych w kraju. Spora liczba firm przemysłowych i usługowych oraz instytucji idzie w parze z dużą ilością mieszkańców korzystających na co dzień z samochodów różnego typu. Nic więc dziwnego, że popyt na nasze wsparcie z zakresu mobilnego serwisu ogumienia potrafi być bardzo duży.

Dojeżdżamy: Stargard Szczeciński, Police, Goleniów, Gryfino, Głogówko, Dobra, Kołbaskowo, Maszewo, Nowe Warpno, Przecław, Pyrzyce, Nowogard, Gryfice, Trzebiatów, Kołobrzeg, Wolin, Świdwin, Łobez, Choszczno, Myślibórz, Chojna

Szeroka oferta usługowa dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą godną polecenia między innymi ze względu na to, że zapewniamy klientom dostęp do rozległej oferty usługowej, która obejmuje różnorodne działania. Nasi fachowcy zajmują się między innymi poniższymi czynnościami:

  • klejenie i naprawa opon w terenie,
  • efektywna naprawa ogumienia u klienta,
  • wymiana kół razem z felgami,
  • wymiana opon na felgach (sezonowa oraz awaryjna),
  • kontrola ciśnienia ogumienia i pompowanie,
  • skuteczne wyważanie opon.

Jak widać, nasza oferta usługowa jest bardzo rozległa i obejmuje ona wiele istotnych typów usług. Warto zwrócić uwagę na to, że naszą pomoc zapewniamy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Doskonale radzimy sobie z mobilną naprawą ogumienia w pojazdach dostawczych, ciężarowych, terenowych, osobowych, maszynach rolniczych, budowlanych i pojazdach specjalnych.

Mobilna wulkanizacja Szczecin – kluczowe zalety

Przede wszystkim nasze usługi są dostępne całodobowo również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, więc pomagamy niezależnie od dnia i jego pory. Korzystanie z naszego wsparcia sprawia, że klienci nie muszą przejmować się naprawą opon we własnym zakresie czy też ich transportem do serwisów stacjonarnych. Należy tylko poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy wykonają konkretne usługi z dbałością o ich skuteczność, jakość oraz odpowiednie tempo działania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZCZECIN 24H

Istotną zaletą naszej firmy jest to, że zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników posiadających spore umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, które przekładają się na skuteczną realizację nowoczesnych usług mobilnych z zakresu serwisu ogumienia.

Należy zwrócić uwagę na wyposażenie, jakie oddajemy do dyspozycji naszych pracowników. Posiadamy pojazdy dostawcze, w których znajduje się wyposażenie do wyważania, montażu, a także sprężarki i inne narzędzia wraz z własnym zasilaniem (akumulatory, agregaty, itp.). Takie bogate zaplecze techniczne przekłada się na szybką i dokładną pracę, która jest zgodna z wymogami klientów i technologią producentów aut.

Zachęcamy do zgłaszania się drogą telefoniczną i skorzystania z naszych usług, gdy zajdzie taka potrzeba.

5/5 - (15 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się