mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Hanower – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Hanower – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON HANOWER

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR HANOWER – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR HANOWER 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)