mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Frankfurt nad Menem – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Frankfurt nad Menem – najważniejsze atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON FRANKFURT NAD MENEM

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR FRANKFURT NAD MENEM – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR FRANKFURT NAD MENEM 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Zapewniamy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)