mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Düsseldorf – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Düsseldorf – istotne atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON DUSSELDORF

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DUSSELDORF – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DUSSELDORF 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)