mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Duisburg – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Duisburg – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON DUISBURG

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DUISBURG – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DUISBURG 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)