mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Braunschweig – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Braunschweig – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BRAUNSCHWEIG

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BRAUNSCHWEIG – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BRAUNSCHWEIG 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Zapewniamy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)