mobilny serwis opon

Mobilny wulkanizator Bonn – serwis opon TIR

Mobilna wulkanizacja Bonn – istotne atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON BONN

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR BONN – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR BONN 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)