mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żywiec – mobilny serwis opon

Żywiec jest miastem leżącym na obszarze województwa śląskiego w pobliżu granicy z Czechami i Słowacją. Jest to stolica powiatu żywieckiego oraz miejsce zamieszkania wielu ludzi oraz siedziba licznych firm. Bliskość granicy państwowej sprawia, że miejscowość ta jest istotna pod względem komunikacyjnym. Wzmożony ruch na drogach w Żywcu sprawia, że lokalny rynek usług motoryzacyjnych cieszy się sporą popularnością. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć usługi z zakresu mobilnego serwisu ogumienia na obszarze Żywca i okolic.

Dojeżdżamy: Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Szczyrk, Bielsko-Biała, Jasienica, Buczkowice, Kęty, Andrychów, Kozy, Wilkowice, Lipnik

Nasze usługi mobilnego serwisu opon w Żywcu

Przygotowaliśmy ciekawą i profesjonalną ofertę obejmującą wiele rodzajów usług, takich jak na przykład:

  • skuteczna naprawa ogumienia w terenie,
  • efektywna awaryjna i sezonowa wymiana kół z felgami,
  • profesjonalna mobilna wulkanizacja ogumienia u klientów,
  • bezproblemowe sprawdzanie ciśnienia oraz pompowanie kół,
  • wymiana samego ogumienia na jednym komplecie felg,
  • wyważanie kół.

Z naszego wsparcia mogą korzystać klienci indywidualni, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące wiele różnych dziedzin życia i działów gospodarki. Jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie ze zleceniami z zakresu kompleksowej wulkanizacji mobilnej. Obsługujemy w tym zakresie zestawy TIR, samochody ciężarowe, auta osobowe oraz dostawcze.

Kluczowe zalety naszego serwisu

Zatrudniamy w naszej firmie fachowców posiadających rozległą wiedzę, doskonałe umiejętności i duże doświadczenie zawodowe. Te atuty przekładają się na najwyższą możliwą jakość świadczonych usług wulkanizacyjnych, które są wykonywane zgodnie z technologią producentów pojazdów i najnowszą wiedzą warsztatową.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻYWIEC 24H

Dysponujemy pojazdami serwisowymi z własnymi źródłami zasilania oraz nowoczesnym wyposażeniem do kompleksowej wulkanizacji. To sprawia, że zadania wykonujemy na trasie oraz u klientów z zachowaniem jakości serwisów stacjonarnych.

Naszym klientom z miasta Żywiec i okolic, zapewniamy obsługę całoroczną. Działamy również w czasie świąt, w weekendy oraz w późnych godzinach nocnych. Można więc zawsze zgłaszać się do nas drogą telefoniczną. W ten sposób nie trzeba samodzielnie wymieniać koła ani dostarczać go do stacjonarnego serwisu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się