mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żyrardów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Żyrardów – wykwalifikowany personel realizujący zlecenia całodobowo

Podstawowym atutem naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy. Mogą się oni pochwalić sporymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem zawodowym. Ich zdolności są poszerzane w ramach szkoleń. Potrafimy wykonywać standardowe i trudniejsze zadania u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŻYRARDÓW – nowoczesne zaplecze techniczne

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŻYRARDÓW – całodobowa obsługa klientów przez cały rok (24/7)

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻYRARDÓW 24H – poważne podejście do wszystkich zadań

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Gwarantujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)