mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żuromin – mobilny serwis

Żuromin to jedna z kluczowych miejscowości województwa mazowieckiego. Na terenie tej miejscowości prowadzi działalność wiele instytucji i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona osób. Spora ilość samochodów przekłada się na wielki popyt na różne usługi motoryzacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo wsparcie w zakresie mobilnego serwisu opon w Żurominie i regionie.

Mobilna wulkanizacja Żuromin – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ŻUROMIN

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŻUROMIN – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻUROMIN 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Zapewniamy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)