mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żukowo – serwis opon na trasie

Jesteśmy firmą mającą ogromne doświadczenie w branży terenowej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować prace typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do usługobiorców lub na trasę.

Wyspecjalizowani fachowcy z branży wulkanizacji w Żukowie

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone i idealnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Rozległa oferta całodobowej wulkanizacji

Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują zadania dla osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie opon,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Należy dodać, że docieramy do zgłoszeń w trybie 24h przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (3 votes)