mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żory – mobilny serwis opon

Miejscowość Żory jest zlokalizowana na obszarze województwa śląskiego. Prowadzi w niej działalność sporo firm oraz mieszka wielu ludzi. To z kolei oznacza duży ruch na lokalnych trasach oraz całkiem spory popyt na usługi o charakterze motoryzacyjnym. Nasza firma zajmuje się fachowym wsparciem w zakresie mobilnego serwisu ogumienia.

Spory wybór usług z zakresu mobilnej wulkanizacji w Żorach

Przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą różne usługi, takie jak na przykład:

  • bezproblemowa naprawa opon na trasie i u klientów,
  • sprawdzanie szczelności i pompowanie kół,
  • wymiana całych kół z felgami,
  • przekładanie i wymiana samych opon (sezonowo i w przypadku awarii),
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie.

Nasza rozległa oferta powstała z myślą o klientach indywidualnych, firmach, instytucjach i podmiotach z różnych branż. Potrafimy sobie doskonale poradzić z zadaniami z zakresu wulkanizacji mobilnej w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR (ciągnik siodłowy z naczepą).

Dlaczego nasze usługi są godne uwagi?

Oferujemy całodobowe wykonywanie usług również w czasie świąt, w weekendy oraz dni wolne od pracy. Działamy również w późnych godzinach nocnych. Nie ma więc dla nas znaczenia dzień ani jego pora. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w przypadku chęci skorzystania z naszych usług. Nasze wsparcie pomaga uniknięcia samodzielnej wymiany ogumienia i dostarczania uszkodzonych opon do stacjonarnych wulkanizatorów.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻORY 24H

W naszym serwisie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców mogących się pochwalić szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Te atuty sprawiają, że nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością. Poza tym regularnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach poszerzając w ten sposób nasze kwalifikacje związane z mobilnym serwisem opon.

Posiadamy samochody dostawcze z licznymi narzędziami i sprzętami do wulkanizacji mobilnej, wyważania, itp. Ponadto dysponujemy agregatami i akumulatorami, dzięki którym nasz sprzęt pracuje prawidłowo w terenie, z dala od standardowych źródeł zasilania elektrycznego.

5/5 - (1 vote)