mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żnin – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Żnin – kluczowe zalety naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ŻNIN

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŻNIN – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻNIN 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Gwarantujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)