mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Złoty Stok – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Złoty Stok – kluczowe zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ZŁOTY STOK

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZŁOTY STOK – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZŁOTY STOK 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Gwarantujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)