mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Złotów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Złotów – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ZŁOTÓW

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZŁOTÓW – wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZŁOTÓW 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)