mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Złotoryja – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Złotoryja – kluczowe zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ZŁOTORYJA

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZŁOTORYJA – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZŁOTORYJA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)