mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Złoczew – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować prace typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wykwalifikowani fachowcy z branży wulkanizacyjnej – wsparcie 24/7

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz idealnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Obszerny zakres świadczonych usług – zapraszamy do kontaktu

Zatrudnieni przez naszą firmę wykwalifikowani fachowcy wykonują zadania dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie i klejenie zniszczonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Trzeba dodać, że docieramy do zleceń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (2 votes)