mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zielonka – mobilny serwis

Zielonka to jedna z istotniejszych lokalizacji województwa mazowieckiego. Na terytorium tej miejscowości prowadzi działalność mnóstwo instytucji i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona ludzi. Zielonka to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc duży ruch drogowy na tym terenie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Spora ilość pojazdów przekłada się na wielki popyt na różne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie usługi w zakresie mobilnego serwisu ogumienia w Zielonce i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Zielonka – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ZIELONKA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZIELONKA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZIELONKA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)