mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zielona Góra – mobilny serwis opon

Zielona Góra jest bardzo istotnym miastem województwa lubuskiego, na terenie którego znajduje się siedziba części władz wojewódzkich. Jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi oraz siedziba licznych firm i instytucji. To sprawia, że na lokalnych drogach można zauważyć sporo samochodów. Przekłada się to na duże zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, takie jak nasz mobilny serwis ogumienia.

Mobilny serwis opon Zielona Góra – szeroki zakres usług

Przygotowana przez nas oferta obejmuje wiele różnych usług, takich jak na przykład:

  • naprawa opon na trasie,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • mobilna wulkanizacja u klientów,
  • kontrola ciśnienia w kołach i ich pompowanie,
  • wymiana samych opon w przypadku posiadania jednego zestawu felg,
  • profesjonalne wyważanie kół samochodowych.

Z naszej oferty usługowej mogą korzystać osoby prywatne, różne firmy, instytucje i inne podmioty, niezależnie od reprezentowanej branży. Potrafimy w skuteczny sposób poradzić sobie z zadaniami obejmującymi szeroko pojętą mobilną wulkanizację. Nasze usługi są kierowane do właścicieli aut osobowych, zestawów TIR, pojazdów ciężarowych i dostawczych.

Mocne strony naszego serwisu

W naszej firmie pracują wykwalifikowani oraz doświadczeni fachowcy. Są to istotne atuty sprawiające, że jakość naszych działań wulkanizacyjnych stoi na wysokim poziomie. Usługi realizujemy zgodnie z technologią producentów aut i najlepszą wiedzą branżową.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZIELONA GÓRA 24H

Jeśli chodzi o nasze samochody serwisowe to są one rozstawione w pobliżu Zielonej Góry, więc czas oczekiwania na nasz przyjazd jest krótki. Posiadamy własne źródła zasilania oraz urządzenia do wyważania, naprawy i serwisu opon. To oznacza, że wykonujemy usługi skutecznie na miejscu awarii i u klienta niezależnie od dostępności standardowej energii elektrycznej.

Działamy w trybie 24/7 przez cały rok. Realizujemy usługi również w dni świąteczne, weekendy i dni wolne od pracy. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną. Dzięki nam nie trzeba denerwować się samodzielną naprawą lub wymianą ogumienia albo dostarczaniem kół do stacjonarnych warsztatów wulkanizacyjnych.

4.6/5 - (7 votes)