mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ziębice – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Ziębice – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ZIĘBICE

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZIĘBICE – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZIĘBICE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)