mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zgorzelec – mobilny serwis opon

Zgorzelec to stolica powiatu zgorzeleckiego znajdująca się na obszarze województwa dolnośląskiego. Mamy tu do czynienia ze sporą grupą mieszkańców korzystających z pojazdów, jak również z działalnością wielu firm i podmiotów wykorzystujących też różne typy aut. Położenie na samej granicy z Czechami jeszcze bardziej potęguje lokalny ruch drogowy. Naszą ofertę stworzyliśmy dla zmotoryzowanych klientów z regionu Zgorzelca. Obejmuje ona mobilny serwis ogumienia.

Dojeżdżamy: Lubań, Pieńsk, Sulików, Gryfów Śląski, Bolesławiec, Nowogrodziec, Lwówek Śląski, Jelenia Góra, Złotoryja, Chojnów, Chocianów, Żagań

Interesująca oferta usługowa – mobilny serwis opon w Zgorzelcu

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje zróżnicowane typy usług, takie jak między innymi:

  • wymiana kół razem z felgami,
  • naprawa ogumienia w terenie albo u klientów,
  • kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
  • wymiana opon (sezonowo lub w razie awarii),
  • wyważanie kół w terenie.

Z naszych usług mogą korzystać klienci indywidualni, firmy czy też instytucje z różnych branż. Wykonujemy zadania obejmujące wulkanizację mobilną w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych oraz w ciągnikach siodłowych i naczepach tworzących zestawy TIR.

Mocne strony naszej firmy

Wykonujemy zlecenia całodobowo, wliczając w to okres weekendów i świąt o dowolnej godzinie. Innymi słowy, gwarantujemy usługi 24/7 przez cały rok.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZGORZELEC 24H

Podczas realizacji zleceń, korzystamy z pojazdów serwisowych ze sprzętem do naprawiania opon, serwisu, wyważania, montowania oraz innych zadań wulkanizacji realizowanych z dala od serwisów stacjonarnych. Za sprawą naszych akumulatorów i agregatów realizujemy zlecenia w miejscach z regionu Zgorzelca, w których trudno o dostęp do standardowego zasilania.

Nasi pracownicy są wysoce wykwalifikowani oraz w profesjonalny sposób podchodzą do zadań, które są im powierzone. Potrafimy świetnie poradzić sobie z trudniejszymi oraz nietypowymi zadaniami serwisowymi.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się