mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zgierz – mobilny serwis opon

Zgierz jest miejscowością w województwie łódzkim, wchodzącą w skład aglomeracji Łodzi. Mamy tu do czynienia z siedzibą wielu firm oraz miejscem zamieszkania wielu ludzi. Ponadto w pobliżu przecinają się autostrady A1 i A2, więc jest to bardzo ważny węzeł komunikacyjny. To z kolei oznacza, że na lokalnych drogach obserwowany jest spory ruch samochodowy i duże zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne. Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalny mobilny serwis ogumienia.

Dojeżdżamy: Łódź, Ozorków, Głowno, Stryków, Nowosolna, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Tuszyn, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Szadek, Łęczyca

Profesjonalna oferta – mobilny serwis wulkanizacji w Zgierzu

Możemy się pochwalić rozległą i interesującą ofertą usługową. Jesteśmy w stanie realizować następujące usługi:

  • profesjonalna i efektywna naprawa ogumienia u klientów,
  • skuteczna wulkanizacja bezpośrednio na miejscu awarii,
  • kontrola szczelności ogumienia oraz fachowe pompowanie,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół oraz opon i felg,
  • wyważanie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZGIERZ 24H

Oferta usługowa naszej firmy została stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach, instytucjach oraz pozostałych podmiotach, niezależnie od tego jaką branżę reprezentują. Potrafimy perfekcyjnie poradzić sobie z szeroko pojętą wulkanizacją w każdym rodzaju auta.

Czemu warto zainteresować się naszą ofertą?

Wykonujemy zlecenia praktycznie całodobowo w trybie 24/7 niezależnie od dnia i jego pory. Przyjmujemy zgłoszenia drogą telefoniczną, po czym udajemy się we wskazane miejsce w regionie Zgierza po to, aby przeprowadzić naprawę. Klient może więc uniknąć samodzielnego demontażu koła oraz dostarczania go do warsztatu wulkanizacyjnego prowadzącego działalność stacjonarną.

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt do wyważania, montażu, kontroli ciśnienia i naprawy różnych uszkodzeń opon oraz kół. Posiadamy też źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń poza warsztatami stacjonarnymi.

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą i świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Są to ważne atuty przekładające się na wysoką jakość oraz precyzję pracy.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się