mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zgierz – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą mającą wieloletnie doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować działania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wyspecjalizowani fachowcy realizujące całodobowe zlecenia u klientów

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone i doskonale znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Bogata oferta usługowa dla każdego – wysokie kwalifikacje fachowców i nowoczesny sprzęt

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani fachowcy realizują prace na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim proponujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie i klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie opon,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Warto dodać, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)