mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zelów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Zelów – kluczowe atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ZELÓW

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZELÓW – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZELÓW 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)