mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zbąszynek – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zbąszynek – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ZBĄSZYNEK

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZBĄSZYNEK – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZBĄSZYNEK 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Oferujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)