mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zawiercie – mobilny serwis opon

Zawiercie jest miejscowością położoną na terenie województwa śląskiego w okolicach Katowic. Jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi z regionu oraz siedziba różnorodnych firm, instytucji oraz podmiotów. Ponadto w pobliżu przebiega autostrada A1, A4 i inne ważne trasy. To z kolei oznacza spory ruch na lokalnych drogach. Zmotoryzowani klienci z Zawiercia i okolic mogą korzystać z naszego fachowego wsparcia z zakresu wulkanizacji mobilnej.

Szeroka oferta mobilnej wulkanizacji w Zawierciu

Przygotowaliśmy rozległą i ciekawą ofertę z zakresu naprawy, serwisu, wymiany, pompowania oraz wyważania kół, a także opon na trasie lub u klienta. Nasza pomoc jest kierowana do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji oraz podmiotów, które reprezentują różne branże. Specjalizujemy się w fachowej mobilnej wulkanizacji w pojazdach ciężarowych, zestawach TIR oraz samochodach osobowych, jak również dostawczych.

Mocne strony naszego serwisu mobilnego

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy mogą się pochwalić doskonałą znajomością procesów wulkanizacyjnych. To z kolei przekłada się na skuteczną realizację standardowych oraz bardziej skomplikowanych napraw. Częste szkolenia umożliwiają nam zwiększenie kwalifikacji i dostosowanie usług do stale rosnących wymagań na rynku.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZAWIERCIE 24H

Nasze samochody serwisowe są wyposażone w wyposażenie do demontażu, naprawy, pompowania, wyważania i kompleksowego serwisu kół. Ponadto posiadamy akumulatory i agregaty zapewniające naszemu sprzętowi zasilanie podczas wykonywania zleceń z dala od standardowych źródeł prądu elektrycznego.

Pracownicy naszej firmy działają całodobowo, również w weekendy, późno w nocy oraz w dni świąteczne i wolne od pracy. Oznacza to, że naszą zaletą jest całodobowa realizacja usług przez cały rok (24/7). Zlecenia przyjmujemy po kontakcie telefonicznym pod naszym numerem alarmowym.

5/5 - (1 vote)