mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zawidów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Zawidów – podstawowe zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ZAWIDÓW

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ZAWIDÓW – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZAWIDÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Oferujemy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)