mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zator – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą duże doświadczenie w branży mobilnej wulkanizacji. Potrafimy wykonywać zlecenia charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że docieramy do klientów lub w teren.

Wykwalifikowani fachowcy z branży wulkanizacyjnej – skuteczne wsparcie 24/7

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone i idealnie znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Szeroka oferta usługowa dla wszystkich – profesjonalne wsparcie z dojazdem do klienta

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani pracownicy realizują prace dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim gwarantujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– efektywne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Należy dodać, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)