mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żary – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żary – kluczowe zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŻARY

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŻARY – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻARY 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)