mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żarki – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Żarki – najważniejsze zalety naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ŻARKI

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŻARKI – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻARKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Oferujemy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)