mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zamość – mobilny serwis opon

Zamość jest miejscowością znajdującą się na terenie województwa lubelskiego. Jest to miasto powiatowe, w którym działalność prowadzi mnóstwo firm oraz mieszka wiele osób. To przekłada się na wzmożony ruch na lokalnych drogach i na duży popyt na usługi motoryzacyjne. Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu profesjonalnego wsparcia, jeśli chodzi o serwis mobilny ogumienia.

Bogata oferta mobilnego serwisu wulkanizacji w Zamościu

Posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą różne typy usług, takie jak między innymi:

  • sprawna i skuteczna naprawa ogumienia w terenie oraz u klientów,
  • kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
  • wymiana kół razem z felgami,
  • wymiana opon w przypadku awarii lub po sezonie,
  • dokładne i efektywne wyważanie kół.

Obszerna oferta naszego serwisu została stworzona z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach oraz podmiotach reprezentujących różne branże. Jesteśmy w stanie świetnie sobie poradzić ze zleceniami wulkanizacyjnymi realizowanymi mobilnie w autach ciężarowych, osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Gwarantujemy całodobową realizację usług, również w okresie świątecznym, podczas weekendów i dni wolnych od pracy. Ponadto pracujemy też w późnych godzinach nocnych. Innymi słowy wspieramy naszych klientów niezależnie od dnia i godziny. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszego wsparcia. Dzięki nam nie trzeba samodzielnie naprawiać opon czy też ich demontować i dostarczać do warsztatów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ZAMOŚĆ 24H

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę i świetne umiejętności praktyczne. Są to istotne mocne strony sprawiające, że nasza działalność charakteryzuje się doskonałą jakością. Oprócz tego regularnie szkolimy naszych pracowników poprawiając ich kwalifikacje związane z kompleksowym serwisem mobilnym ogumienia.

Dysponujemy pojazdami dostawczymi wyposażonymi w narzędzia i urządzenia do wyważania, naprawy opon w terenie, itp. Poza tym dzięki własnym źródłom zasilania, możemy wykonywać zadania w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu.

4.2/5 - (6 votes)