mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Zakroczym – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy wykonywać prace typowe dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Specjalistyczny personel wulkanizacyjny

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Ciekawa oferta wulkanizacyjna dla wszystkich

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani fachowcy wykonują zlecenia dla osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu gwarantujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba dodać, że wyruszamy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)