mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żabno – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Żabno – istotne mocne strony naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ŻABNO

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŻABNO – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŻABNO 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)