mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wyszogród – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy opon. Potrafimy wykonywać działania typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Specjalistyczny zespół wulkanizacyjny

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są stosownie przeszkolone oraz świetnie znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Ciekawa oferta wulkanizacyjna dla każdego

Nasi wykwalifikowani fachowcy realizują zadania na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie felg,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Należy dodać, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (2 votes)