mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wyśmierzyce – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wyśmierzyce – podstawowe atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WYŚMIERZYCE

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WYŚMIERZYCE – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WYŚMIERZYCE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)