mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wschowa – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wschowa – profesjonalne wsparcie całodobowe

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WSCHOWA – ZADZWOŃ!

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WSCHOWA – fachowe podejście do zleceń

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WSCHOWA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)