mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Woźniki – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Woźniki – istotne atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności specjalistów mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WOŹNIKI

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WOŹNIKI – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WOŹNIKI 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)