mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wołów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wołów – profesjonalne usługi dla każdego

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WOŁÓW – profesjonalne usługi całodobowe

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WOŁÓW – serwis, naprawa i wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WOŁÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)