mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wolin – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować zlecenia charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że docieramy do klientów lub na trasę.

Wyspecjalizowani pracownicy z branży wulkanizacyjnej – wsparcie 24/7

W naszej firmie pracują osoby, które są stosownie przeszkolone i doskonale znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Szeroki zakres wykonywanych usług – profesjonalne podejście do różnych zadań

Nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonują zadania dla klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba zaznaczyć, że docieramy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)