mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wojnicz – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wojnicz – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON WOJNICZ

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WOJNICZ – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WOJNICZ 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)