mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wojcieszów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wojcieszów – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WOJCIESZÓW

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WOJCIESZÓW – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WOJCIESZÓW 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)