mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wodzisław Śląski – mobilny serwis

Wodzisław Śląski jest jedną z ważniejszych miejscowości znajdującą się w województwie śląskim w regionie Katowic, Rybnika, w pobliżu granicy z Czechami. Na jej terenie działalność prowadzi sporo instytucji oraz firm reprezentujących wiele ważnych branż. Poza tym gęstość zaludnienia jest wysoka w tym mieście, jak i całym regionie. Bliskość wielu istotnych dróg (z autostradą A1 na czele) oznacza, że ruch pojazdów w regionie Wodzisławia Śląskiego jest duży. Przekłada się to na większe zapotrzebowanie na działania motoryzacyjne oraz nasz mobilny serwis wulkanizacyjny.

Dojeżdżamy: Żory, Mszana, Kaczyce, Katowice, Cieszyn, Bielsko-Biała, Skoczów, Strumień, Pszczyna, Rybnik, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Chorzów, Zabrze

Mobilna wulkanizacja Wodzisław Śląski – istotne zalety naszego serwisu

Realizujemy zadania w okresie weekendowym, świątecznym oraz w późnych godzinach w nocy. Działamy więc w trybie 24/7 niezależnie od dnia. Nasza pomoc sprawia, że nie ma potrzeby transportu uszkodzonej opony do stacjonarnego punktu naprawczego. Wykonujemy naprawy u klientów oraz bezpośrednio na miejscu awarii.

W głównej mierze zatrudniamy wyspecjalizowanych profesjonalistów mogących się pochwalić dużą wiedzą, rozległym doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Regularne szkolenia sprawiają z kolei, że stale rozwijamy te zdolności i utrzymujemy jakość naszych usług na bardzo wysokim poziomie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WODZISŁAW ŚLĄSKI 24H

Nie należy zapominać o naszym nowoczesnym sprzęcie. Używamy profesjonalnych elementów wyposażenia do wyważania i montażu, sprężarek mobilnych i innych narzędzi, a także z własnych źródeł energii. To dlatego potrafimy realizować naprawy na trasie bez dostępu do standardowej sieci elektrycznej.

Całodobowa wymiana i serwis ogumienia – Wodzisław Śląski

Ważną zaletą naszej firmy serwisowej jest bogata oferta usługowa. Obejmuje ona na przykład poniższe prace:

  • sezonowa i awaryjna wymiana całych kół lub samych opon,
  • pompowanie oraz kontrola szczelności kół,
  • skuteczna wulkanizacja ogumienia w terenie,
  • fachowe wyważanie kół samochodowych.

Dysponujemy rozległą ofertą usługową. Jest ona kierowana do osób prywatnych, firm oraz różnych instytucji i podmiotów korzystających z wielu typów pojazdów. Radzimy sobie z mobilną wulkanizacją w autach ciężarowych, osobowych, dostawczych i pojazdach o przeznaczeniu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się