mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Włocławek – mobilny serwis opon

Włocławek jest jednym z ważniejszych i większych miast znajdujących się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi ono miejsce zamieszkania wielu ludzi oraz siedzibę licznych firm. To w połączeniu z bliskością autostrady A1 sprawia, że mamy do czynienia ze sporym ruchem na lokalnych trasach. Logiczne jest więc to, że w regionie Włocławka zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne jest wysokie. Dotyczy to między innymi naszego mobilnego serwisu ogumienia.

Bogata oferta mobilnego serwisu opon we Włocławku

Oferta naszej firmy jest bardzo atrakcyjna i obejmuje ona różne typy usług, takie jak między innymi:

  • bezproblemowa i efektywna naprawa ogumienia na trasie,
  • profesjonalna mobilna naprawa opon u klientów,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • wymiana opon bez felg (sezonowo i awaryjnie),
  • efektywne i dokładne wyważanie kół.

Przedstawiona wyżej oferta została stworzona z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach i innych podmiotach reprezentujących różne branże. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie ze zleceniami związanymi z wulkanizacją, które są realizowane mobilnie w autach ciężarowych, osobowych, dostawczych oraz zestawach ciągników siodłowych i naczep (TIR).

Czemu warto wybrać nasze usługi?

Gwarantujemy realizacje usług w trybie całodobowym również podczas weekendów, świąt i innych dni, które są wolne od pracy. Ponadto świadczymy usługi w późnych godzinach nocnych w dni robocze i wolne. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług. Nasze wsparcie sprawia, że klienci mogą uniknąć problemów związanych z samodzielną wymianą kół i dostarczaniem uszkodzonego ogumienia do stacjonarnych wulkanizatorów.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WŁOCŁAWEK 24H

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści mogący się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami. Mamy więc do czynienia z kluczowymi atutami przekładającymi się na wysoką jakość realizowanych zleceń. Ponadto członkowie naszego personelu poprawiają swoje kwalifikacje w ramach regularnych szkoleń z zakresu fachowego i szeroko pojętego serwisu ogumienia.

Dysponujemy tez samochodami dostawczymi wyposażonymi w porządny sprzęt do wyważania, naprawy i kompleksowego serwisu ogumienia w terenie. Dzięki naszym własnym źródłom zasilania realizujemy zlecenia również z dala od standardowych źródeł prądu.

3.7/5 - (9 votes)