mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Witkowo – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Witkowo – wysoka jakość usług!

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON WITKOWO – SKUTECZNE NAPRAWY I DZIAŁANIA SERWISOWE

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WITKOWO – całodobowy dojazd do klientów

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WITKOWO 24H – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Oferujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)