mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wiskitki – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wiskitki – skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy!

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WISKITKI – profesjonalne podejście do różnych zadań

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WISKITKI – usługi serwisowe z dojazdem do klienta!

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WISKITKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)